Holistyczna Terapia Dietetyczna (4 konsultacje)

Jeśli jesteś na początku swojej drogi do zdrowszego stylu życia i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, to „Pakiet 4 KONSULTACJI” jest idealnym wyborem dla Ciebie. Oferuje spersonalizowaną opiekę dietetyczną dostosowaną do Twoich potrzeb, a wszystko to w wyjątkowo przystępnej cenie. Indywidualnie dobrany schemat żywieniowy ułatwi proces przemiany poprawy sylwetki, dzięki czemu znajdziesz więcej czasu na hobby. Zapoznaj się z ofertą SimplyDiet

Co zawiera „Pakiet 4 KONSULTACJI”?

Ten pakiet obejmuje 4 konsultacje online, z których każda trwa od 45 do 60 minut. Choć to nasza ekonomiczna opcja, zapewniamy pełen zakres usług, aby pomóc Ci rozpocząć swoją podróż ku lepszemu zdrowiu.

I Konsultacja online – Rozpoczęcie Współpracy

W pierwszej konsultacji przeprowadzimy dokładną analizę Twoich wyników badań, historii choroby oraz testów alergologicznych. To podstawa dla spersonalizowanego podejścia. W ramach tej konsultacji otrzymasz:

 • Analizę Twojej ankiety żywieniowej, co pomoże zrozumieć Twoje obecne nawyki żywieniowe.
 • Spersonalizowane zalecenia dietetyczne dostosowane do Twoich celów i potrzeb.
 • Określenie prawidłowego zapotrzebowania energetycznego, byś mógł utrzymać zdrową równowagę żywieniową.
 • Dostosowanie suplementacji, uwzględniając wyniki badań.
 • Stworzenie konkretnego planu działania oraz skierowanie na kontrolną morfologię krwi z atrakcyjnym rabatem dla pacjentów SimplyDiet.

II – III Konsultacja online – Kontynuacja Pracy i Monitorowanie Postępów

W kolejnych konsultacjach skupimy się na analizie Twojego tygodniowego dziennika żywieniowego, wprowadzaniu zmian w diecie oraz monitorowaniu postępów. Każda z tych konsultacji zawiera:

 • Analizę Twojego dziennika żywieniowego w celu śledzenia Twoich nawyków.
 • Wprowadzenie zmian żywieniowych dostosowanych do Twoich celów i postępów.
 • Plan działania na kolejne tygodnie, abyś mógł kontynuować osiąganie swoich celów zdrowotnych.
 • Analizę wyników badań oraz dostosowanie suplementacji, jeśli to konieczne.

IV Konsultacja online – Podsumowanie i Ostateczna Analiza

Ostatnia konsultacja stanowi podsumowanie całej współpracy. Przeanalizujemy wprowadzone zmiany, analizę wyników badań i osiągnięte wyniki.

Czas Realizacji i Dostępność

Czas realizacji pakietu wynosi 30 dni, a konsultacje odbywają się raz w tygodniu. To okres, w którym zyskasz niezbędne narzędzia i wiedzę do kontynuowania swojej drogi ku lepszemu zdrowiu.

Ekstra Bonus 

Dla pacjentów ze zdiagnozowaną insulinoopornością lub cukrzycą, dołączamy do pakietu dodatkowy bonus w postaci glukometra. To narzędzie pomoże Ci kontrolować poziom cukru we krwi.

Bonus dla Wszystkich

Przy rozmowie zapytaj dietetyka, jaki BONUS przygotował właśnie dla Ciebie!

Rozpocznij swoją podróż W POPRAWIE STANU ZDROWIA już dziś z HOLISTYCZNĄ TERAPIĄ. Niezależnie od Twoich celów, doświadczony dietetyk pomoże Ci osiągnąć lepsze samopoczucie i zdrowie w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!

Zaobserwuj mnie na social mediach:

FACEBOOK

INSTAGRAM

FAQ

1. Kto może skorzystać z „Pakietu 4 KONSULTACJI”?

 • Pakiet jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć holistyczną terapię psychologiczno- dietetyczną . To opcja idealna dla początkujących, którzy chcą nauczyć się słuchać swojego organizmu na lata.

2. Jakie korzyści oferuje ten pakiet w porównaniu do innych ofert?

 • Pakiet oferuje holistyczną terapię psychologiczno- dietetyczną z cotygodniową kontrolą. Na każdej kontroli omawiane są nawyki żywieniowe i wdrażane nowe możliwości. Pakiet nie zawiera planów żywieniowych. 

3. Czy muszę posiadać wyniki badań lub wypełnioną ankietę żywieniową przed rozpoczęciem pakietu?

 • Wyniki badań oraz wypełniona ankieta żywieniowa są konieczne do realizacji I konsultacji dietetycznej. Akceptowalne wyniki badań nie starsze niż 6 miesięcy.Jeśli nie posiadasz aktualnych, wyników badań, skontaktuj się z SimplyDiet. Wystawimy odpłatne skierowanie z uwzględnioną zniżką dla pacjentów SimplyDiet.

4. Jak często odbywają się konsultacje?

 • Konsultacje odbywają się 1 raz w tygodniu przez 4 tygodnie. Konsultacje  umożliwiają regularne wsparcie i dostosowanie planu żywieniowego w miarę postępów.

5. Czy dostanę spersonalizowany plan żywieniowy podczas współpracy?

 • Nie, Pakiet to przede wszystkim indywidualna terapia psychologiczno- dietetyczna . Edukacja ma na celu nauczenie Cię, jak jeść wszystkie produkty na, które masz ochotę, bez zbędnych ograniczeń. 

6. Jakie zmiany mogę oczekiwać po ukończeniu pakietu?

 • Po ukończeniu pakietu zdobędziesz podstawową wiedzę na temat prawidłowego odżywiania. Nauczę Cię jak słuchać swojego organizmu i czuć się dobrze. Poprawisz swoje samopoczucie, nie rezygnując z ulubionych potraw. 

9. Jak mogę zakupić pakiet?

 • Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub drogą mailową. Pomogę Ci ustalić dogodny termin przekazując dalsze instrukcje.

Terapia psychologiczno – dietetyczna to idealna opcja dla tych, którzy nie chcą być całe życie na diecie, a chcą nauczyć się jak powinno wyglądać prawidłowe odżywianie. Rozpocznij swoją edukacyjną podróż już teraz!

1 . Dietetyk kliniczny

dietetyk Pszczyna, dietetyk Śląsk , dietetyk onkologiczny, żywienie onkologiczne, jak przejść na dietę, zdrowa dieta , odżywianie bez zastosowania diety, Dietetyk kliniczny mgr Klaudia Chwedyna www.simplydiet.pl https://simplydiet.pl 1 https://www.facebook.com/SimplyDiet/. żywienie kliniczne

"Stań się prekursorem swojego zdrowia"

ONKOLOGIA | HIPERCHOLESTEROLEMIA
JELITA | PEDIATRIA | CUKRZYCA typu II